گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها

پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.

تماس با پشتیبانی

استفاده از سیستم

داشبورد چیست؟

اولین صفحه ای که بعد از ثبت نام مشاهده میکنید، داشبود سایت میباشد که آخرین ارسالها را در معرض دید قرار داده و امکان نمایش اطلاعات ِ شبکه (با توجه به تنظیماتی که در بخش حساب کاربری خود انجام داده اید) را به شما میدهد.

آخرین بیپ ها

نمایش آخرین ارسالها و دعوتنامه های ارسال شده برای عضویت در گروه‌های مختلف، نمایش کاربرانِ جدید شبکه و کاربرانی که یکدیگر را دنبال میکنند، از عناوین مهم این بخش میباشد.

منتخب های امروز

بیپ فا هر روز بیپ های منتخب آن روز را انتخاب و در این صفحه به نمایش می گذارد. بیپ ها از جهت تعداد پسندیده شدن و همینطور توان کاربرانی که بیپ را می پسندند امتیاز دهی شده و برترین آنها در هر روز در این صفحه جای می گیرد

دوستان من

خیلی از کاربر ها دوست دارند وقتی به بیپفا سر میزنند آخرین بیپ هایِ یک عده رو قبل از خواندن بقیه بیپ های دنبال شدگانشون بخونند.
که برای این کار یا مجبور به رفتن به پروفایلِ تک تک دوستانشون یا گشتن آخرین بیپ ها برای یافتن بیپ های دوست هاشون بودند.
در واقع، شما ممکن هست یک عده زیاد رو دنبال کنید و پیدا کردن و/یا خوندنِ بیپ های دوستانتون براتون بین بیپ های بقیه سخت باشه.
این امکانِ جدید به شما این قابلیت رو میده که بیپ های دوستانتون رو بتونید در صفحه ای مجزا ببینید.

خطاب به من

این قسمت تمامی اشاراتی که در ارسالهای همکاران و دوستانتان در بزرگترین میکروبلاگ فارسی به شما صورت گرفته را جمع آوری کرده و اطلاع رسانی می نماید.

پیام خصوصی

در صورتی که قصد ارسال پیام خصوصی برای یکی از کاربران شبکه را داشته باشید، بطوری که شخص دیگری از آن مطلع نشود، میتوانید از قابلیت پیام خصوصی استفاده نمایید. قسمت مربوط به ارسالهای خصوصی شما را از آخرین پیامهای خصوصی ِ دریافت شده مطلع میسازد.

نظرات

با استفاده از قسمت نظرات میتوانید از آخرین نظراتِ مربوط به ارسالهایی که در آنها مشترک بوده و یا توسط شما منتشر شده اند، مطلع شده و کنترل داشته باشید.هم چنین میتونید نظرات یک بیپ رو دنبال کنید، یا خارج شوید(دنبال نکنید). همچنین، میتونید نظراتِ بیپ خودتون رو ببندید یا باز کنید

خوراک ها

شما می توانید در این مکان گروه های خبری دلخواه خود را دنبال کرده و مثل گودر تمام اخبار را در یک مکان بخوانید .

علاقه مندی‌ها

حتما" به ارسالهایی که توجهتان را به خود جلب میکنند برخورد کرده اید ؛ این ارسالها را میتوانید با افزودن به علاقه مندی‌ها که توسط کلید ستاره‌ی مربوط به هر بیپ صورت می‌گیرد، انتخاب نموده و در زمانی دیگر به سراغ آنها بروید. بیپ های جنجالی و بیپ هایی که ممکن است در زمانی دیگر به آنها احتیاج پیدا کنید، میتوانند با اضافه شدن به علاقه مندی‌های حساب کاربری شما، همیشه در دسترس باشند.

بازنشرها

در این صفحه شما لیست بیپ هایی را که خود بازنشر کردید مشاهده میکنید. بازنشر به معنای نشر دوباره بیپ دیگری در صفحه خود است.

من پسندیدم

در این صفحه شما لیست بیپ هایی را که پسندیدید مشاهده خواهید کرد.

همه

امکان مشاهده‌ی آخرین ارسالهای عمومی ِ منتشر شده توسط کاربران شبکه از طریق قسمت "همه" میسر گردیده است. به کمک این قسمت قادر خواهید بود ارسالهای کاربرانی که در لیست دنبال‌شدگان ِ شما قرار ندارند را خوانده و در صورت نیاز به لیست علاقه‌مندیها اضافه نموده و یا کاربرِ ارسال کننده‌ را دنبال نمایید.